Ortaklık programramımız

En iyi çözümlerin işbirliğinden doğduğuna inanıyoruz. Bu yüzden kazançlı bir ortaklık progamı oluşturduk. Şimdi bizimle çalışmayı ve bizimle yenilik yapmayı kolaylaştırmak için sizleri bu ortaklık programımıza davet ediyoruz.

1

Yenilikçi

Programımızın esnekliği iş ortaklarına, işlerini yönlendirecek ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde SecroMix ile yenilik yapma ve onlarla etkileşim kurma özgürlüğü sunar.

2

İşbirliği

SecroMix kültürünü programımıza entegre ettik. İş ortağı deneyimimiz, ortaklarımız ve müşterilerimiz için en iyi çözümleri oluşturmak üzere SecroMix ekibe ile iki yönlü açık bir diyalog programıdır.

3

Büyüme

Son müşteriye odaklanmak SecroMix’in ortak işinin merkezinde yer alır. Sürekli değişen bir ortamda karlılığı artıran çözümler geliştirmek için ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

4

Sadelik

Yeni, kolaylaştırılmış iş ortağı programımız, bizimle iş ortaklığı kurmayı olabildiğince basit hale getirmek için gerekli tüm bilgilere, eğitimlere ve araçlara erişim sağlar.

Partner olmak

SecroMix'in ortaklık programı, Partnerlik avantajları, müşterileriniz için satış, servis ve yeni çözümler oluşturmanıza yardımcı olur.

Online demo görmek ister misiniz?

Demoya erişmek ve SecroMix SIEM hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen
info@secromix.com adresine e-posta gönderin.

ABONELİK FORMU

Haber bültenimize abone olun.

This page was created with Mobirise site templates