Tek Oturum Açma ile süreçlerinizi basitleştirinKimlik ve Erişim Yönetimi için bir kuruluşun tüm ihtiyaçları MonoSign ile tek bir yerde. Tek Oturum Açma, Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama, Otomatik Hazırlama, Dizin uyumluluğu, Şeffaf Denetim Süreçleri ve daha fazlası.


MonoSign, kurumsal düzeydeki organizasyonlar için bir
Kimlik ve Erişim Yönetimi (IAM) çözümüdür. Güvenli altyapı,
Single Sign-On, tek bir yerde tüm kullanıcıları yönetme,
kısıtlamalar, ayrılmış görevler, izleme ve daha fazlası.
MonoSign, 2013’ten bu yana 12 küresel şirkette kullanılırken
sıfır aksama süresiyle kendini kanıtlayan bir çözümdür.

Kimlik

Kullanıcılar uygulamalarına web tarayıcısından, mobil cihazlardan veya diğer cihazlardan erişebilir. MonoSign tamamen platform agnostik olarak çalışır.

Giriş

Yöneticiler doğru izinlere sahip olduğunda erişimin her tür kullanıcıya verilmesi ve iptal edilmesi kolay olmalıdır. Bu, kuruluşların kolay denetim süreçlerine sahip olmalarına yardımcı olurken, çok fazla zaman kaybı sağlar.

Yönetim

Daha iyi tutarlılık için tüm arka uç modern BT yapılarında birleştirilmelidir. Kimlikler yetim hesap olarak bırakılmamalıdır.

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama

Bir sonraki Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama düzeyi zamanı. Kullanıcıları ekstra kimlik doğrulama katmanları kullanmaya zorlamak için bölgeler, gruplar, ilkeler tüm kullanıcılar için tanımlanabilir.

Evrensel Dizin

Herhangi bir kullanıcı özelliği kümesini özelleştirmek, düzenlemek ve yönetmek için esnek, bulut tabanlı bir kullanıcı deposu dağıtın.

Yaşam döngüsü yönetimi

Dizinler ve bulut uygulamaları arasında kesintisiz iletişim ile kullanıcının işe alımını ve işten çıkarmayı otomatikleştirin.

Uyarlamalı MFA

Çalışanlar, ortaklar ve müşteriler için güvenli çok faktörlü kimlik doğrulama.

Tek seferlik

Tek bir kimlik bilgisi seti, kişilerin cihazlardaki tüm uygulamalara erişmesini sağlar.

mobirise.com simple maker