OTRS: Akıllı, çevik, güvenli bir iletişim platformu

OTRS modern, esnek bir bilet ve süreç yönetim sistemidir.
Her sektördeki servis yönetimi profesyonellerinin günümüzün hızına ayak uydurmak ve sonuç odaklı çalışmalarına hizmet etmek için tasarlanmış bir platformdur.

İş: Verimliliği
artıran iletişim

Günlük işlemleri tahmin edin. OTRS, açık yapılar ve optimize edilmiş süreçler aracılığıyla iç ve dış iletişimi organize eder. Bu, ekibinizin hataları önlediği ve görevleri hızlı bir şekilde tamamladığı anlamına gelir. Sonuç: Hızlı, kaliteli hizmet sunumu.

Yönet: Rekabette bir
adım önde ol

OTRS, performans yönetimi gibi stratejik yönetim için değerli özellikler sunar. Raporlama araçları, departmanlar arası operasyonlara uzun vadeli bakmanıza yardımcı olur, böylece veriye dayalı kararları rakiplerinizden daha hızlı alabilirsiniz.

Entegre et: OTRS bir
takım oyuncusu

OTRS, üçüncü taraf uygulamalarla sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. OTRS yüksek derecede otomasyon ve standardizasyon sağlamasına rağmen, sizi belirli araçlarla bağlamaz. Bunun yerine, işyerinize özgü gereksinimleri uygulamanızı sağlar.

Doğru atama. Hızlı bildirim.

OTRS, taleplerin sorumlu departmana hızlı bir şekilde ve görevle ilgili tüm bilgilerin dahil edilmesini sağlayan bireyler veya tüm ekipler için yerleşik rol ve yetkilendirme yönetimi araçlarına sahiptir.

Hızlı yanıt süreleri kritik önem taşır, bu nedenle OTRS, soruşturmaların bir boşlukta kaybolmamasını veya cevapsız kalmasını sağlar. Bildirimler, hatırlatmalar ve yükseltme yönetimi süreçleri, hızlı istek değerlendirme ve işlemeyi garanti eder. Hatta servis talep eden kişiye bile biletin işlem durumu bildirilebilir.

Verimliliği artırmak için iş akışlarını optimize edin.

OTRS İşlem Şablonları standart ve sık tekrar eden işlemler için idealdir. Kullanımları hem kaliteyi hem de verimliliği arttırır. Örneğin, bu ortak şablonlar kurulum sırasında OTRS'ye entegre edilebilir:

Tatil İstekleri
Oda rezervasyonları
Malzeme gereksinimleri
Seyahat masrafları
Ürün Şikayetleri

Tabii ki, iş ihtiyaçlarınız farklı olabilir. OTRS Süreç Yönetimi ile işinize göre uyarlanmış özel süreçler oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınız, zaman alıcı bir eğitim almadan diledikleri zaman ayarlayabilir veya yenilerini oluşturabilir.

Kendi kendine yardımcı araçlar ile kaynak kullanımınızı artırın. 

SSS açık biletleri azaltır ve değerli servis ekibi personelinizin zamanını boşa harcatmaz.  
Öneriler kendi kendine yardım araçlarını daha etkili hale getirir. İletişim Şablonları ve İstek Maskeleri gibi diğer kullanışlı OTRS Özellikleri ile ekibinizi daha da fazla zaman kazandırın.

Created with Mobirise page creator