ıso 27001

ISO 27001 Danışmanlık Hizmetleri

Gelişmiş. Olgunlaşmış. Teslim etmeye hazır. Yeni bir ISO uygulamasını yönetmeniz gerekiyorsa mevcut uyumluluğunuzu da korumanız gerekir, uyumluluklarınızı sorunsuz hale getirmek için size yol göstereceğiz. Kuruluşunuzun olası ihlalleri önlemek ve mevcut güvenlik kontrollerini kalifiye bir saldırgana karşı güçlendirmek için SecroMix ekibi, özel ağ altyapısını ve uygulamalarını hedefleyen çok aşamalı bir saldırı planına dayanan Sızma testi hizmetleri sunmaktadır.

ISO 27001 Nedir?

ISO 27001:2013, bilgi güvenliği yönetim sistemleri (BGYS) için gizlilik, bütünlük ve bilgilerin mevcudiyetinin yanı sıra yasal uyumluluk sağlamak için bir çerçeve sağlayan uluslararası bir standarttır. ISO 27001 sertifikası, çalışan ve müşteri bilgileri, marka imajı ve diğer özel bilgiler gibi en hayati varlıklarınızı korumak için gereklidir. ISO standardı, BGYS’nizi başlatmak, uygulamak, işletmek ve bakımını yapmak için sürece dayalı bir yaklaşım içerir. ISO 27001 uygulaması, GDPR ve potansiyel güvenlik tehditleri gibi müşteri ve yasal gereksinimlere ideal bir yanıttır.

  • Siber suç 

  • Kişisel veri ihlalleri 

  • Vandalizm / terörizm 

  • Yangın / hasar 

  • Yanlış kullanım 

  • Hırsızlık 

  • Viral saldırı

2019’da şimdiye kadar işletmelerin yaklaşık yüzde 32’si son 12 ay içinde siber güvenlik ihlallerini veya saldırılarını tespit etti. ISO 27001 standardı, ISO 9001 gibi diğer yönetim sistemleri standartlarıyla uyumlu olacak şekilde yapılandırılmıştır ve teknoloji ve satıcı tarafsızdır, yani herhangi bir BT platformundan tamamen bağımsızdır. Bu nedenle, şirketin tüm üyeleri standardın ne anlama geldiği ve kuruluş genelinde nasıl uygulandığı konusunda eğitilmelidir. Akredite ISO 27001 sertifikasına sahip olmak, şirketinizin en iyi bilgi güvenliği uygulamalarını izlemeye kendini adadığını gösterir. Ayrıca, ISO 27001 sertifikası kuruluşunuzun bilgilerinin yeterince korunup korunmadığına dair uzman bir değerlendirme sağlar.

Uyumluluk Yol Haritamızı Takip Edin

İç uyumluluk teknolojisini geliştirmek için zaman ve para harcamayın. Sizin için zaten kapsamlı bir uygulama yaklaşımı geliştirdik. Sizi minimum çaba ve maksimum çıktı ile ISO uyumluluğuna götürecek manuel ve otomatik araçlar ve teknikleri birleştiriyoruz.

Uyumluluğunuzu Basitleştirelim

Yeni bir ISO uygulamasını yönetmeniz mi gerekiyor? Yoksa sadece mevcut uyumluluğunuzu korumanız mı gerekiyor? İhtiyacınız ne olursa olsun, tescilli aracımız size bireysel ISO standardınızı veya IMS çerçevenizi oluşturmak, uygulamak ve sürdürmek için sistematik bir yöntem sunar.

Size Özel ISO Uyum Programı

Genel bir ISO uyumluluk programı, kuruluşunuzun kesin boyutu, şekli ve iş modeliyle hiçbir zaman eşleşemez. ISO uyumluluk gereksinimlerimizi ve uygulama programımızı, şirketinizin coğrafi dağılımına, iş dünyasına ve organizasyon türüne mükemmel şekilde uyacak şekilde özelleştireceğiz.

ISO Uyumluluğundan Yararlanın

ISO uyumluluğu için uygun yolumuzu izleyin. Değer temelli ücretlerimizi kuruluşunuzun benzersiz bağlamına göre yapılandırıyoruz. Mümkün olduğunca hızlı ve kolay bir şekilde uyum sağlamak için ihtiyacınız olan belirli teslimat modelleri, uygulama yaklaşımı ve özel araç ve teknikler için ödeme yapın.

Ağınıza Güvenlik Katmanları Ekleme

ISO uyumluluğu gereklidir, ancak yeterli değildir. Uygulamanızın kapsamı ve dahilindeki her işlem için size tam bir güvenlik güvencesi verelim. Ek düzenleme ve uyumluluk denetimleri, iç denetimler, düzenleyici değerlendirmeler, risk değerlendirmeleri ve üç aylık sağlık kontrolleri düzenleyebiliriz.

daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Aradığınızı bulamadınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ya da teklif almak istiyorsunuz. Yandaki formu doldurun uzman danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın…

Hizmet Teklif Al