SecurıtyScorecard

SecurityScorecard

SecurityScorecard, üçüncü taraf yönetimi ve BT risk yönetimi amacıyla siber tehdit istihbarat sinyallerinin puanlı analizini tamamlayarak kurumsal varlıkların siber güvenlik duruşlarını derecelendiren bir bilgi güvenliği şirketidir.

ÜÇÜNCÜ TARAF RİSK YÖNETİMİ
Üçüncü taraf riskinin kontrolünü elinize alın.

KURUMSAL SİBER RİSK YÖNETİMİ
BT altyapınızdaki riskleri çözümleyin. İşletmenize yönelik gerçek zamanlı riskleri değerlendirin.

YÖNETİCİ DÜZEYİNDE RAPORLAMA
Siber güvenlik riskinizi Yönetim düzeyinde raporlama. Şirket yöneticilerinin, kuruluşlarının güvenlik duruşunu görmeye ihtiyaçları vardır.

Siber Güvenlik Risk Derecelendirme ve Yönetim Çözümleri

SİBER DURUM TESPİTİ
Güvenle finansal kararlar alın. Stratejik durum tespitinizin bir parçası olarak herhangi bir şirketin siber güvenlik performansını değerlendirin.

SERVİS SAĞLAYICILARI
Servis sağlayıcılar için güvenlik derecelendirmeleri ve kapsamlı siber güvenlik verileri.

HİZMET SAĞLAYICILARI
Hizmet sağlayıcılar, siber güvenliğin merkezindedir. Her tür ve büyüklükteki işletme, kuruluşlarını güvende tutmak ve siber güvenlik yaşam döngüsü boyunca uzmanlık sunmak için hizmet sağlayıcılara güvenir. Güvenilir danışmanlar olarak hizmet sağlayıcılar, kendi ekosistemlerini ve müşterilerinin ekosistemini korumakla sorumludur. Sonuç olarak, hizmet sağlayıcılar da siber saldırılar için giderek daha çekici bir hedef haline geliyor.

daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Aradığınızı bulamadınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ya da teklif almak istiyorsunuz. Yandaki formu doldurun uzman danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın…

Ürün Teklif Al
Diğer ürünlerimize göz atın...