Symantec

Symantec

SecroMix – Symantec işbirliği ile artık güvenli haberleşme ve kapsamlı e-posta şifreleme çözümleri sizleri bekliyor.

Symantec Uç Nokta Koruması

Symantec Endpoint Protection yazılımı , kurumsal müşteriler için etkili bir uç nokta koruma çözümü sağlar. Symantec Endpoint Protection, fiziksel ve sanal ortamlarda her tür saldırıya karşı gelişmiş koruma sunar.

Microsoft Exchange için Symantec Mail Security

Microsoft Exchange için Symantec Posta Adresi Güvenliği Yazılımı anti virüs bileşeni Symantec AntiVirus ile gelişmiş sezgisel analiz modülünü birleştiren yeni bir çözümdür. Microsoft Exchange için Symantec Mail Security, e-postaya yönelik virüslere, spam, casus yazılım, kimlik avı ve diğer güvenlik tehditlerine karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Symantec Protection Suite Enterprise Edition

Symantec Protection Suite Enterprise Edition yazılımı, bilgi sistemlerinin, posta sunucularının ve web kaynaklarının virüsler, spam, reklam yazılımları ve casus yazılımlar dahil her tür saldırıya karşı etkili korumasını birleştiren kapsamlı bir üründür. Symantec Protection Suite Enterprise Edition, kurumsal BT altyapınızı koruma maliyetini azaltmanıza yardımcı olur.

Symantec Messaging Gateway

Symantec Messaging Gateway yazılımı, etkili ve doğru gerçek zamanlı anti-spam ve kötü amaçlı kod korumasını, hedefli saldırı korumasını, gelişmiş içerik filtrelemeyi, veri sızıntısını önleme ve e-posta şifrelemesini birleştirerek kuruluşunuzun e-postasını ve altyapısını korur.

Symantec Masaüstü E-posta Şifreleme

Symantec Masaüstü E-posta Şifreleme ile daha güvenli haberleşme ve kapsamlı bir e-posta şifreleme çözümü sunar.

Symantec Dosya Paylaşımı Şifrelemesi

PGP teknolojisine dayalı Symantec File Share Encryption yazılımı , güvenli içerik paylaşımı için kullanıcıların ve grupların dizüstü bilgisayarlarda, masaüstlerinde ve dosya sunucularında bulunan dosya ve klasörleri otomatik veya manuel olarak şifrelemesine olanak tanır. Dosyalar ve klasörler, politikaya göre otomatik olarak veya basit bir sürükle ve bırak arayüzü kullanılarak manuel olarak şifrelenebilir.

daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Aradığınızı bulamadınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ya da teklif almak istiyorsunuz. Yandaki formu doldurun uzman danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın…

Ürün Teklif Al
Diğer ürünlerimize göz atın...