Hakkımızda

Biz Kimiz?

 SMSK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret Şirketi, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği alanında öncü Ar-Ge, entegrasyon ve danışmanlık şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine uçtan uca çözümler sağlayan SMSK, güvenlik teknolojisi araştırma-geliştirme alanında da faaliyetlerine devam etmektedir.

SMSK, birlikte çalıştığı kuruluşlara teknoloji tedariği, danışmanlık, eğitim ve personel desteği gibi imkanları bir çatı altında sunarak, siber güvenlik ile ilgili her konuda katkı sağlamaktadır. SMSK, SecroMix markasıyla, uç nokta güvenliği, veri kaybı önleme, SIEM, SOC, yazılım güvenliği, yedekleme ve felaket kurtarma altyapı çözümlerini alanlarında müşterileriyle iş birliği yaparak gerçekleştirmektedir.

SMSK, endüstrinin gelişiminine katkı sunmayı ve global pazarda yer almayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Misyonumuz, sürekli değişen tehdit ortamını izlemek, güvenlik araştırmaları yapmak ve en son gerçek dünya siber saldırıları için tespit yöntemleri geliştirmek. Tehdit avcılığı ve olay yanıtı dahil olmak üzere, müşterilerimizin güvenlik operasyonları için gelişmiş güvenlik uzmanlığı sağlıyoruz. Ayrıca, en son gerçek dünya siber saldırılarını daha iyi anlamanıza, tespit etmenize ve korunmanıza yardımcı olmak için Tehdit Araştırma Raporları aracılığıyla uzmanlığımızı daha geniş bir toplulukla paylaşıyoruz.

Müşteri Önceliği
Müşteri Önceliği

Uzun vadeli başarınızın uzun vadeli başarımız için hayati olduğuna inanıyoruz.

Vizyon Sahibi
Vizyon Sahibi

Statükoya karşıyız ve ileriye doğru yolumuzda devam etmeye takıntılıyız.

İşbirlikçi
İşbirlikçi

Biz inanıyoruz ki hiçbir kuruluş bunların tamamını tek başına yapamaz.

Pragmatik
Pragmatik

İyi bir güvenlik analizi platformu oluşturmak için makinelerin gücünü kullanıyoruz.

collab-icons