hakkımızda

Biz Kimiz?

SMSK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret Şirketi, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği alanında öncü Ar-Ge, entegrasyon ve danışmanlık şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine uçtan uca çözümler sağlayan SMSK, güvenlik teknolojisi araştırma-geliştirme alanında da faaliyetlerine devam etmektedir.

SMSK, birlikte çalıştığı kuruluşlara teknoloji tedariği, danışmanlık, eğitim ve personel desteği gibi imkanları bir çatı altında sunarak, siber güvenlik ile ilgili her konuda katkı sağlamaktadır. SMSK, SecroMix markasıyla, uç nokta güvenliği, veri kaybı önleme, SIEM, SOC, yazılım güvenliği, yedekleme ve felaket kurtarma altyapı çözümlerini alanlarında müşterileriyle iş birliği yaparak gerçekleştirmektedir.

SMSK, endüstrinin gelişiminine katkı sunmayı ve global pazarda yer almayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Misyonumuz, sürekli değişen tehdit ortamını izlemek, güvenlik araştırmaları yapmak ve en son gerçek dünya siber saldırıları için tespit yöntemleri geliştirmek. Tehdit avcılığı ve olay yanıtı dahil olmak üzere, müşterilerimizin güvenlik operasyonları için gelişmiş güvenlik uzmanlığı sağlıyoruz. Ayrıca, en son gerçek dünya siber saldırılarını daha iyi anlamanıza, tespit etmenize ve korunmanıza yardımcı olmak için Tehdit Araştırma Raporları aracılığıyla uzmanlığımızı daha geniş bir toplulukla paylaşıyoruz.

Müşteri Önceliği

Uzun vadeli başarınızın uzun vadeli başarımız için hayati olduğuna inanıyoruz.

İşbirlikçi

Biz inanıyoruz ki hiçbir kuruluş bunların tamamını tek başına yapamaz.

Vizyon Sahibi

Statükoya karşıyız ve ileriye doğru yolumuzda devam etmeye takıntılıyız.

Pragmatik

İyi bir güvenlik analizi platformu oluşturmak için makinelerin gücünü kullanıyoruz.

çözüm ortaklarımız

Dünya çapında siber tehdit olayları daha yaygın ve karmaşık hale geliyor. Bugün, bir şirketin büyük bir siber olayla karşı karşıya kalması muhtemelen sadece an meselesidir. Siber güvenlik çözümleri artık şirketlerin bel kemiğidir. Güçlü çözüm ortaklarımız ile tüm sistemleriniz ve son kullanıcılarınız sürekli korunurken ticari itibarınız güvende kalır.

SecroMix çözüm ortakları, müşterilerin sistemlerini korumaya yönelik vizyoner bir yaklaşım sergileyen uzman siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunar.