Fortınet

Fortinet

Fortinet, güvenlik duvarları, anti-virüs, izinsiz girişi önleme ve uç nokta güvenliği gibi siber güvenlik ürünleri ve hizmetleri geliştirir ve pazarlar.

Network güvenliğinde artık çok hızlı hareket etme, çok hızlı tepki verme ihtiyacından dolayı, işletmeler bugün dijital dönüşüm geçiriyor. Saldırı yüzeyinin genişlediği günümüzde network ortamınızın tehditlere karşı savunmasız kalmasına neden olmamak için karmaşık güvenlik ortamları oluşturulması gerekir.

Fortinet, ağ güvenlik çözümlerinde dünya çapında lider firmalardan birisidir. Fortinet; FortiGate ağ güvenlik platformu, FortiGuard güncelleme servisleri, entegre yönetim, raporlama ve analiz ürünlerinden meydana gelen kapsamlı bir bütünleşik güvenlik çözümü sunar.

FortiGuard Güvenlik Abonelikleri, Fortinet cihazlarınıza eklemeyi seçebileceğiniz farklı güvenlik seçeneklerine işaret eder. FortiGuard Güvenlik Abonelikleri, müşterinin uçuş sırasında tehditleri durdurmasına, ortak giriş noktalarından gelen saldırıları ortadan kaldırmasına, ihlalleri proaktif olarak önlemesine ve tespit etmesine ve genişletilmiş saldırı yüzeylerini güvence altına almasına yardımcı olabilir. Fortinet’teki tehdit istihbaratı ve araştırma organizasyonu olan FortiGuard Labs , bu güvenlik eklentilerine tespit ve önleme yeteneklerine yönelik güvenlik güncellemelerini sağlar

daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Aradığınızı bulamadınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ya da teklif almak istiyorsunuz. Yandaki formu doldurun uzman danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın…

Ürün Teklif Al
Diğer ürünlerimize göz atın...