sophos

Sophos Ürünleri

Sophos iletişim uç noktası, şifreleme, ağ güvenliği, e-posta güvenliği, mobil güvenlik ve birleşik tehdit yönetimi için ürünler geliştirir.

Ransomware
Fidye yazılımlarına karşı koruma sağlamak için geliştirilmiş sistem.

Sophos Central ile Bulut Tabanlı Yönetim7

Sophos Endpoint Protection, size tehditleri kolaylıkla önlemeniz, tespit etmeniz ve düzeltmek için kötü amaçlı trafik saptaması gibi kanıtlanmış teknolojileri SophosLabs’ten gerçek zamanlı tehdit istihbaratı ile birleştirir.

Sophos XG Firewall

Sophos XG Firewall network güvenliğinin her alanında yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Firewall yönetiminden, bilgileri rapor etmeye ve diğer güvenlik sistemleriyle nasıl entegre olduguna kadar tüm güvenlik konularında sizlere eşi benzeri görülmemiş bir sadelik, güvenlik sezgisi ve ileri derece tehdit güvenliği seviyesi sunmaktadır.

Sophos E-postası

Fidye yazılımı, spam ve kimlik avı saldırılarını durdurun ve hassas verileri e-posta şifrelemesi ve veri kaybını önleme ile koruyun.

Sophos Endpoint Protection

Ağ güvenliği konusu son derece önemli bir konudur. Özellikle firmalar için olmazsa olmaz hususlar arasında yer alan ağ güvenliği konusunda profesyonel destek alınması gerekmektedir. Bu noktada devreye giren Sophos Endpoint Protection sayesinde tüm ağ sistemleriniz güvende olacaktır.

Gelişmiş Koruma

Güvenlik duvarı konusunda kurumsal güvenlik sağlayan Sophos Endpoint Protection sayesinde gelişmiş tehdit koruması avantajı da elde edebilirsiniz. Firmanızda sunduğunuz kablosuz ağın tam güvenli olması ve casus yazılımlara maruz kalmaması için de bu yazılım tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra, e-postalarınızın tam güvenli olması için de bu yazılım sistemini tercih edebilirsiniz.

daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Aradığınızı bulamadınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ya da teklif almak istiyorsunuz. Yandaki formu doldurun uzman danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın…

Ürün Teklif Al
Diğer ürünlerimize göz atın...