Citrix

Citrix güvenli erişim çözümleri nelerdir?

Citrix güvenli erişim çözümleri, günümüzde işletmelerin karşı karşıya olduğu en büyük güvenlik sorunlarından birini ele almaktadır. İş gücü daha fazla dağıtıldıkça ve buluttan daha fazla iş uygulaması teslim edildikçe, birçok geleneksel güvenlik mimarisi yetersiz kalmaktadır. Uzaktaki çalışanların üretken ve ilgili olabilmeleri için uygulamalara ve verilere hızlı ve kolay erişime ihtiyacı vardır. Bu uygulamalardan bazıları BT tarafından onaylanmış olsa da, birçoğu kurumsal verileri depolayabilecek potansiyel olarak onaylanmamış uygulamalardır.

Citrix’te güvenli erişim ve çalışan deneyimi el ele gider. Neden? Çünkü artık, çalışan deneyimini karmaşıklaştırmadan uygulamaları yetkisiz erişimden, ağ düzeyinde tehditlerden, tarayıcı tabanlı saldırılardan ve daha fazlasından koruyabilen çözümlere her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var.

Citrix ile çalışanlar nerede çalışırsa çalışsınlar, hangi cihazları kullanırlarsa kullansınlar veya altyapınız nasıl görünürse görünsün güvenli erişim çözümleriyle, uygulamalarınız sürekli olarak korunur.

“Citrix Secure Workspace Access” ve “Citrix Secure Internet Access” ile her yerde uygulamaları koruyun…

Citrix güvenli çalışma alanı ve internet erişim çözümleriyle neler yapabilirsiniz?

Tek bir çözümle sıfır güvensizlik prosedürünü uygulayın Geleneksel VPN’leri sıfır güven yaklaşımıyla değiştirin Uygulamalara kullanıcı erişimini basitleştirin ve güvenli hale getirin

daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Aradığınızı bulamadınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ya da teklif almak istiyorsunuz. Yandaki formu doldurun uzman danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın…

Ürün Teklif Al
Diğer ürünlerimize göz atın...