Endpoınt Protector DLP

CoSoSys Endpoint Protector DLP

Donanım, sanal sunucu ve bulut altyapısı üzerinden kullanılabilen, KOBİ ve Büyük İşletmelere yönelik tam kapsamlı DLP çözümü.
USB ve çevre birimlerinin, hareket eden ve sabit verinin, şifrelemenin ve kurumsal mobilite yönetiminin kusursuz yönetimini sağlayan, kolay yönetilebilir, çoklu platform destekli Veri Sızıntısı Önleme araçları.

CoSoSys Endpoint Protector DLP

DLP, bilgisayarlarda bulunan hassas içeriklerin izinsiz olarak e-posta, USB veri depoları, bulut depolama, yazıcıdan çıktı alma gibi yollarla çıkışını engellemeyi sağlayan yazılımdır. CoSoSys, 10 yılı aşkın süredir geliştirdiği teknolojiler ile bu korumayı sağlamaktadır.

USB ve Çevre Birimlerinin kontrolü

Dosya transferlerini izleyin, kontrol edin ve bloke edin. İçerik ve bağlam taraması ile detaylı kontrol özellikleri.

Hareket eden verinin taranması

Cihazları izleyin, yönetin, kilitleyin. Üretici Kimliği, Ürün Kimliği, Seri Numarası ve daha fazlasını kullanarak ayrıcalıklı kontrol elde edin.

Otomatik USB Şifreleme

USB üzerinden taşınan verileri şifreleyin, yönetin ve koruma altına alın.Şifre temelli, kolay kullanılır ve etkin çözüm.

Sabit veri tarama

Hassas verileri bulun, şifreleyin, silin. Manuel ya da otomatik taramalar yoluyla detaylı içerik ve bağlam taraması yapın.

daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Aradığınızı bulamadınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ya da teklif almak istiyorsunuz. Yandaki formu doldurun uzman danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın…

Ürün Teklif Al
Diğer ürünlerimize göz atın...