roksıt

Uygulama Seviyesinde Bağımsız ve Etkin Koruma

Roksit, DNS trafiğini inceleyip analiz eder ve sınıflandırır. DNS trafiği üzerinde yapılan analizler sonucunda Malware, C&C Botnet, Ransomware, Phishing vb. zararlı ağ trafiğini tespit ederek istenmeyen trafiği engeller. Bu sayede etkin bir koruma sağlar.


Roksit, Yapay Zeka tekniklerinin kullanıldığı yüksek başarılı gelişmiş sınıflandırma mekanizması ile kapsamlı bir domain kategorizasyonu veri tabanına sahiptir. Roksit DNS güvenlik duvarı, kullanıcıların DNS trafiğini analiz ederek web güvenliği ve uygulama kontrolü sağlayan etkili, gelişmiş Bulut Tabanlı bir Siber Güvenlik Hizmetidir. Gelişmiş ve esnek raporlama özelliği sayesinde ağ yöneticilerine gerekli aksiyonları alabilmeleri için anlamlı bilgiler sunar.

Saldırganlar amaçlarına ulaşabilmek adına her geçen gün kendilerini geliştirmektedir. Artık saldırıların sistemlere ve işletmelere yönelik hedef odaklı gerçekleştirildiği kaydedilmektedir. Saldırganları başarısız kılmak adına onların kurumlardan ve varlıklardan uzak tutulması her zaman kurumların güvenlik anlamında ana amaçları olmuştur. Fakat mevcut savunma tekniklerimiz ve cihazlarımızın saldırganlardan ziyade, saldırı yöntemleri ile mücadele ettikleri ortadadır.

Roksit Secure DNS farklı bir yaklaşımla saldırganları sistemlerinizden uzak tutmayı hedeflemektedir. Secure DNS saldırıların kaynakları ve saldırganların kaleleri durumunda olan domain adreslerini sizin için kategorilendirir ve farklı güvenlik profilleri oluşturur. Secure DNS ile sistemlerinizi saldırıları, ilk aşama olan varlıklarınıza erişim aşamasında engelleyebilirsiniz. Secure DNS her zaman saldırganlarla sistemleriniz arasında bir kalkan görevi görür.

daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Aradığınızı bulamadınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ya da teklif almak istiyorsunuz. Yandaki formu doldurun uzman danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın…

Ürün Teklif Al
Diğer ürünlerimize göz atın...