Bilgisayarınızdaki zararlıları algılamak ve yok etmek için ödüllü Comodo Antivirüs

Siber güvenlik çözümleri alanında global bir inovatör ve geliştiricidir. SSL sertifikaları, anti virüs ve uç nokta güvenliği liderliğindeki köklü tarihi ve gerçek tehdit önleme teknolojisi ile bireyler ve işletmeler, en kritik bilgilerini onaylamak, doğrulamak ve güvenli kılmak için Comodo’nun kanıtlanmış çözümlerine güvenirler. Comodo, binlerce şirketin çevrimiçi işlemlerini güvenli kılarken 85 milyonu aşkın sayıda masaüstü güvenlik yazılımı ile çevrimiçi güvenliği sağlamaktadır. Merkezi, Amerika Birleşik Devletler'inde bulunan Comodo'nun Çin, Hindistan, Filipinler, Romanya, Türkiye, Ukrayna ve Birleşik Krallık’ta da ofisi bulunmaktadır.


Yeni Çıkan Tehditlerin Bir Adım Önünde

Çoğu Antivirus yazılımı, karşılaştıkları yeni tehditlerle değil, sadece bildikleri tehditlerle savaşabilir. Bu strateji bilinmeyen tehditlerden korunabilmek için saatler veya günler süren açık bir pencere bırakır.
Comodo Antivirus’ün daha iyi bir yaklaşımı var. Bu, algılama değil, önleme kavramına dayanmaktadır. Antivirus yazılımımız, PC'nizin kritik kaynaklarına erişmek isteyen bilinmeyen dosyaları potansiyel olarak zararlı kabul eder ve bu açık pencereyi kapatır.
Savunma+ adını verdiğimiz Comodo teknolojisi, bu dosyaları otomatik olarak izole eder, böylece bilgisayarınıza ve size zarar veremezler.

  • Bulut tabanlı tarama, en son tehditlere karşı üstün koruma sağlar.
  • Akıllı koruma, bilinmeyen ve şüpheli dosyaları otomatik olarak sanboxda çalıştırır.
  • Kolay kullanımlı arayüz, kurmanızı ve unutmanızı sağlar.
  • Tüm şüpheli dosyaların izole edilmesi, PC'ye bulaşma olasılığını ortadan kaldırır.
  • Sürekli olarak en yeni virüs imzaları ile güncelleniyor.

Mobirise web maker - Find out