Biz Kimiz?

2019 yılında kurulan SMSK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret Şirketi, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği alanında öncü Ar-Ge, entegrasyon ve danışmanlık şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine uçtan uca çözümler sağlayan SMSK, güvenlik teknolojisi araştırma-geliştirme alanında da faaliyetlerine devam etmektedir.

SMSK, birlikte çalıştığı kuruluşlara teknoloji tedariği, danışmanlık, eğitim ve personel desteği gibi imkanları bir çatı altında sunarak, siber güvenlik ile ilgili her konuda katkı sağlamaktadır. SMSK, SecroMix markasıyla, uç nokta güvenliği, veri kaybı önleme, SIEM, SOC, yazılım güvenliği, yedekleme ve felaket kurtarma altyapı çözümlerini alanlarında müşterileriyle iş birliği yaparak gerçekleştirmektedir.

SMSK, endüstrinin gelişiminine katkı sunmayı ve global pazarda yer almayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Misyonumuz, sürekli değişen tehdit ortamını izlemek, güvenlik araştırmaları yapmak ve en son gerçek dünya siber saldırıları için tespit yöntemleri geliştirmek. Tehdit avcılığı ve olay yanıtı dahil olmak üzere, müşterilerimizin güvenlik operasyonları için gelişmiş güvenlik uzmanlığı sağlıyoruz. Ayrıca, en son gerçek dünya siber saldırılarını daha iyi anlamanıza, tespit etmenize ve korunmanıza yardımcı olmak için Tehdit Araştırma Raporları aracılığıyla uzmanlığımızı daha geniş bir toplulukla paylaşıyoruz.

Müşteri önceliği

Uzun vadeli başarınızın uzun vadeli başarımız için hayati olduğuna inanıyoruz. Hem anında hem de sürekli başarıyı sağlamak için işinizi anlamak ve sürdürülebilir değer sağlamak için müşterilerimizle yakın işbirliği içindeyiz.

Vizyon Sahibi

Statükoya karşıyız ve ileriye doğru yolumuzda devam etmeye takıntılıyız. Kullanıcı davranış analizi çözümünü oluşturmaya ve kuruluşların gelişmiş tehditleri tespit etmesine ve bunlara yanıt vermesine yardımcı olmak için tam bir güvenlik analizi ve operasyon platformuna dönüşmeye kararlıyız.

İşbirlikçi

Biz inanıyoruz ki hiçbir kuruluş bunların tamamını tek başına yapamaz. Gelişmiş tehditlerle mücadele etmek için en iyi çözümünü geliştirmek için müşterilerimiz ve ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz.

Pragmatik

Olayları oldukları gibi görüyoruz. Daha iyi bir güvenlik analizi platformu oluşturmanın en iyi yolunun makine öğreniminin gücünü kullanmak olduğuna inanıyoruz. Tüm bunlar sınırsız ölçek, esneklik ve maliyet etkinliği sunmanın yanı sıra gelişmiş tehditleri tahmin etme, algılama ve bunlara yanıt verme gücü sunar.

Yetkinlik

Çözüm vaadimizi yerine getirmek için çalışıyor ve pazardaki iş ortaklarımızla başarıyı ve ortak kazancı hedef alan çalışmalar yapıyoruz.

Created with Mobirise html web themes